Tüm Saç Renkleri

Feyza Aktan Saç Rengi ve Modelleri

Adını Özcan Deniz ile evliliği ile duyuran ve gerçek adının “Fatma olduğu” Feyza Aktan’nın olaylı boşanmasının evlendikleri tarihten 15 ay sonra açılan boşanma davası ve nafaka olarak istenen 15 tirilyonluk paranın Türkiye gündeminde çok tartışıldığını söyleyebiliriz.

Her ne kadar İstanbullu Gelin dizinde Çok çok kötü bir oyunculuk sergileyen Özcan Deniz’in dizideki rol arkadaşı yani eşi olan Aslı Enver’e Feyza Aktan’nın ne kadar benzediğini de fotoğraftaki karşılaşmalardan da görebilirsiniz.

feyza aktan saç rengi ve modelleri 1

Çok enteresan bir şekilde Feyza Aktan’ın tek başına yer alan bir fotoğrafı yer almıyor. Ancak Bu fotoğraflardan anladığımız kadarıyla dip saçlarının yani doğal saç renginin kahverengi olduğunu, burun estetiği yaptırdığını çene yapısında bir sorun olduğunu ve diş estetiği ile ilgili de yine cerrahi bir estetik yaptırdığını söyleyebiliriz. Son derece beyaz bir teni olan Feyza’nın kaşları açık renk olduğu için yüzü de soluk görünüyor. Zaten cilt alt tonu da soğuk. Bu nedenle genellikle karamel, sıcak saç rengi tonları kullanmakta.

feyza aktan saç rengi ve modelleri 2
feyza aktan saç rengi ve modelleri 3

Feyza’nın Aslı Enver‘e ne kadar benzediğini de belirtmek isterim. Benim dikkatimi oldukça çekti. Gerçi Aslı’nın çok daha güzel olduğunu söyleyebiliriz.

feyza aktan saç rengi ve modelleri 4

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et