Tüm Saç Renkleri

Feride Çetin Saç Rengi ve Modelleri

Feride Çetin; İki genc kiz ve Hatırla sevgilim ile hatırlanan son derece başarılı oyunculuk performansı olan ve şu sıralar yurt dışında yaşayan benim de sevdiğim başarılı bir oyuncu.  Bulgaristan göçmeni  bir aileden gelen Feride 1980 doğumlu, 38 yaşındaki Feride doğal güzelliği ile her zaman hatırlanacak.

Doğal saç rengi koyu kestane olan Feridenin beyaz tenli rengine sahip ve soğuk cilt alt tonuna sahip olduğunu belirtelim. Saç rengi olarak genellikle koyu renkleri, kestane, kahve kızıl, mavi siyah saç renkleri ile gördüğümüz feride’nin özellikle son derece iddalı bir renk olan mavi siyah saç renginin kendisine çık yakıştığını da söylemek gerekiyor.

feride çetin saç rengi ve modelleri 1
feride çetin saç rengi ve modelleri 2

Genellikle kısa, toplanmış saç modellerini tercih eden Feride simetrik ve küçük bir yüze sahip olduğu için kısa saç tercihinde de son derece doğru karar verdiğini söyleyebiliriz. 80’lerin saç modelini hatırlatan bukleli kısa saçları kendisine retro tarzında eskileri anımsatan bir hava katıyor.

feride çetin saç rengi ve modelleri 3
feride çetin saç rengi ve modelleri 4
feride çetin saç rengi ve modelleri 5
feride çetin saç rengi ve modelleri 6
feride çetin saç rengi ve modelleri 7
feride çetin saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] ünlüler arasında da sıklıkla kullanılan bu saç rengine örnek olarak Yonca Lodi , Sıla , Feride Çetin , Sultan Arınır, Ece Uslu gibi ünlülerin saç renkleri […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et