Tüm Saç Renkleri

Farklı Tasarım Yüzükler

Çözünürlüğü çok yüksek, en ince detayları görebileceğiniz birbirinden farklı ve yaratıcı yüzük modellerini bu konuda sizler için paylaşıyoruz. Metal renkler özellikle altın ve Gümüş yüzükler dikkat çekici, kral tacından, makslar, kalp desenlerinden çiçek ve kelebek desenlerine kadar pek çok farklı tasarıma ulaşmak mümkün.

yuzuk-modelleri-farkli-8 yuzuk-modelleri-farkli-9 yuzuk-modelleri-farkli-10 yuzuk-modelleri-farkli-11

yuzuk-modelleri-farkli-12 yuzuk-modelleri-farkli-13
yuzuk-modelleri-farkli-14 yuzuk-modelleri-farkli-15 yuzuk-modelleri-farkli-16 yuzuk-modelleri-farkli-17 yuzuk-modelleri-farkli-18 yuzuk-modelleri-farkli-19
yuzuk-modelleri-farkli-20 yuzuk-modelleri-farkli-21 yuzuk-modelleri-farkli-22 yuzuk-modelleri-farkli-23 yuzuk-modelleri-farkli-24 yuzuk-modelleri-farkli-25 yuzuk-modelleri-farkli-26 yuzuk-modelleri-farkli-27 yuzuk-modelleri-farkli-28 yuzuk-modelleri-farkli-29 yuzuk-modelleri-farkli-30 yuzuk-modelleri-farkli-31 yuzuk-modelleri-farkli-32 yuzuk-modelleri-farkli-33 yuzuk-modelleri-farkli-34 yuzuk-modelleri-farkli-35 yuzuk-modelleri-farkli-36 yuzuk-modelleri-farkli-37 yuzuk-modelleri-farkli-38 yuzuk-modelleri-farkli-39

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et