Tüm Saç Renkleri

Far Sürme Tekniği

Farı göz kapağımıza uygularken dikkat etmemiz gereken gözlerimiz far yardımıyla büyük göstermeye çalışmaktır küçük değil.Eğer göz kapağının dış kısmında yoğunlaşan bir şekilde koyu renk far sürerseniz gözleriniz büyük görünür.İç kısmına sürerseniz küçülür.Bu nedenle bu konuya dikkat etmeniz gerekir.Ancak göz kapağının tümüne koyu renk far uyguladığınızda bu durum söz konusu değildir.Gözlerinizin iç kısmına açık renk far sürmelisiniz yani göz pınarı çevresine.Bu gözünüze aydınlık görünüm verir.Ayrıca kaşlarınızın altına da açık renk far sürerseniz kaşlarınız kalkık görünür.

far6 far5 far4 far3

far3 far2
far1 far far far8 far7

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et