Tüm Saç Renkleri

Fahriye Evcen Saç Rengi

Aslında 2013 Senesinde yayınladığımız konu’da göreceğiniz üzere çok da albenisi olmayan doğal görünümlü güzel bir kız iken 2015 Senesinde İnstegram hesabından aldığıız fotoğraflarda görebileceğiniz üzere daha kadınsı, daha çekici ve güzel bir yüz ifadesi ve güzelliğe bürünmüş Fahriye Evcen. Deyim yerinde ise seneler onu daha çok güzelleştirmiş.  Fahriyenin doğal saç rengi Koyu kestane. Bu nedenke ışıkta hafif kızıl parlamalar yansıyor  ve genellikle de saçlarını hep doğal bu hali ile kullanıyor. Şu Sıralar Burak Özçivit ile birlikte Aşk Sana Benzer’de oynuyor.fahriye-evcen1 fahriye-evcen2 fahriye-evcen3 fahriye-evcen4

fahriye-evcen5 fahriye-evcen6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et