Tüm Saç Renkleri

Ezgi Çelik Saç Rengi ve Modelleri

Ezgi Çelik 1984 İstanbul Doğumlu 35 yaşındaki Ezgi’nin beyaz tenli soğuk cilt alt tonlu ve doğal saç rengi olan siyah saçları ile farklı bir tarzı olduğunu düşünüyorum. Kıvırcık, kalın telli dolgun saç telleri oldukça sağlıklı olan Ezgi doğal saç renginden farklı bir saç rengine en azından beyazlarının çıktığı şu zamanlara kadar denemediğini görüyoruz. Siyah saç rengi her ne kadar kendisine yakışsa da Ezgi’ye ten rengi nedeni ile bakır tonlarının ve kısa saç kesiminin de son derece yakışacağını düşünüyorum.

Son derece başarılı bir oyuncu olan Ezgi Çelik’in Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu Ödülü aldığını da hatırlatmakta yarar var. Öncesinde bir kaç küçük bütçeli filmde yer alan ama aslen tiyatro oyunculuğu yapan Ezgi Çelik’in 2012’de yayınlanan Şubat dizisi ile tanındığını da söylemekte yarar var.

ezgi çelik saç rengi ve modelleri 1
ezgi çelik saç rengi ve modelleri 2

Ezgi tamamen doğal bir güzelliğe sahip. Cildinin beyaz tenli olması yüzünün doğal olarak aydınlık olmasını sağlıyor. Kaşları zayıfta olsa doğal ve güzel görünüyor. Dudakları son derece büyük olan Ezgi çekil sadece yüzüne sürdüğü aydınlatıcı ve ruj ile bile son derece güzel görünen bir kadın.

ezgi çelik saç rengi ve modelleri 3
ezgi çelik saç rengi ve modelleri 4
ezgi çelik saç rengi ve modelleri 5
ezgi çelik saç rengi ve modelleri 6
ezgi çelik saç rengi ve modelleri 7
ezgi çelik saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et