Tüm Saç Renkleri

Eyeliner Sürme – Video

Eyeliner sürmek çoğu bayan için çok zordur. Hatta bu diğer bayanların eyeliner sürme konusundaki rahatlıklarını gördüğümüzde tam anlamıyla bizi içine çeker ve sanki hayattaki en zor şeymişçesine ve mutlaka yapılması gerekirmişçesine üzerine düşeriz. Evet eyeliner harika duruyor. Büyün gözleri olduğundan daha güzel gösteriyor ama elbette ki olmazsa olmaz da değil. Ama elbett ki öğrenmekte de fayda var. İşte size en pratiğinden birkaç eyeliner sürme önerisi! Hem de sevgili Sebi Bebi’den. Kanalında birbirinden güzel güzellik önerileri ve tüyoları var.

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et