Tüm Saç Renkleri

Eyeliner Nasıl Sürülür?

Eyeliner sürerken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Çünkü eyeliner içerisindeki etken maddeler dolayısıyla hatalı sürüş yapıldığı zaman diğer kozmetik ürünleri gibi hemen temizlenmez ve hata kolay kolay örtülmez. Eyelinerı sürekli kullanan hanımların elleri pratik yapmaktan dolayı hızlıdır ve kusursuzca sürebilirler. Fakat aynı şey ilk defa kullanan veya çok nadir kullanan hanımlar için geçerli değildir.

 

eyeliner nasıl sürülür? 1

Eyeliner kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar,

  1. Yyeliner kabından çıkarılırken mutlaka fırçada oluşan topaklanmalar temizlenmeli. tıpkı rimel gibi.
  2. Göz pınarınızın başlangıcından (Üst kısım) kirpik dipleriniz hizasından sanki dipleri beslermiş gibi yavaş yavaş çizin.
  3. dış kısma doğru gelinlidiğinde muhakkak eyeliner gözün iç kısmından dışarıya doğru hareket ettirin. Bu eyelinerinizin kuyruğunun daha ince oluşmasını sağlayacaktır.

Unutmayın eyeliner gözlerde siz silmediğimiz takdirde 24 saatten fazla kalır. Bu onun kalemlere nazaran çok daha fazla bereketli ve dayanıklı olduğunun göstergesidir.

 

eyeliner nasıl sürülür? 2eyeliner nasıl sürülür? 3eyeliner nasıl sürülür? 4

eyeliner nasıl sürülür? 5eyeliner nasıl sürülür? 6

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et