implant
Tüm Saç Renkleri

Evde dalgalı saç yapımı

Sevgili hanımlar, bigudi ve süngerle ya da maşa ile dalgalı saç nasıl yapılır, nerdeyse hepimiz biliyoruz. Ancak maşa kullanımı saçı yıpratıyor, bigudi ve sünger kullanımı ise zaman istiyor. Sizlere daha pratik bir öneri sunacağım. Doğal görünümlü dalgalı saç yapımı için düzleştirici kullanacağız! Evet, yanlış duymadınız. 🙂 Düzleştirici ile saçlarımıza dalga yapacağız.

Öncelikle saçlarınızı ayırın. Bu sene iri dalgalar moda olduğu için saç ayrımlarınız biraz daha iri yapabilirsiniz. Ve saçlarınızı iki parmağınızla düzgün bir şekilde kıvırın. Kıvrımı bozmayacak şekilde parmağınızı çekin ve öncesinde hazırlamış olduğunuz kare kesimli aluminyum folyoyu kıvrılan saçınıza sarın. Aynı kuaförlerin saç boyamasında yaptığı gibi. Ardından folyoyu tutmak için saç teli kullanabilirsiniz.

p5310009

 

Ardından bu işlemi tüm saçınız için uygulayın ve folyolara saç presi uygulayın. Folyo ısıyı tuttuğu için saçlarınız geç soğuyayacaktır. Ancak bu süre zarfında zaten saçlarınız mükemmel bir dalgaya ulaşmış olacak. 🙂

Folyolar soğuduktan sonra paketleri açın veeeee işte o hep hayal ettiğiniz dalgalı saçlar! 🙂 Dalgaları dağınıklaştırmak ve birbirine karışmasını sağlamak için ellerinizle saçlarınızı karıştırın.

2013-dalgalı-saclar-20 2013-su-dalgası Karamel saç renk 1296289933_25_kadin_sac_dalgali_bakim_

curlyhairstyles dalga_1-261
dalga_5-31c dalga_6-2c8 dalga_9-ba dolgun_saclar-300x268 guzellik-saclar images
Kate-Hudson-Wavy-Hair Long-Wavy-Hair sac3a7-bakc4b1mc4b1-yac49flarc4b1 sac-bakimi2 su dalgası saç modeli Uzun-Dalgalı-Saçlar-İçin-Modeller-2 p5310009 2011-Celebrity-Wavy-hair-trend-5 Saç Yapı krep 2013

 

 

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et