Tüm Saç Renkleri

21 Farklı Tarzda Lise Okul Kombinleri

Okulda kıyafetlerin serbest kalması ile birlikte özellikle liseli genç kızlar için kombin yaratmak çok önemli oldu. Lise okul kombinleri genellikle etek ile birlikte yapılırken mevsime göre değişkenlik de göstermektedir. Türkiye’de lise öğrencilerinin giyim tarzı yaşadıkları şehirden, okudukları okulun kültürüne göre çok değişkenlik gösterebilmektedir. Geleneksel olarak etek gömlek kombini ile standart bir stil günümüzde pantolon, bluz gibi günlük giyimin basit tarzlarında devam etmekte.

Bu yazımızda genç kızlar için farklı tarz ve stilde kombin önerileri derlemeye çalıştık.

etekli-okul_kombin

Bordo renkli Boğazlı kazak ve klasik okul etekleri ile birlikte sonbahar ve kış aylarında tercih edebileceğiniz bu kombin standartların dışına çıkmak isteyenler için farklı tarzda derlenmiştir.

İnstagram moda ikonlarından olan Asuman genç’in 2 farklı okul kombini de sizlere aşağıda sunmak istedim. Fazla iddialı gibi görünen bu stillerin günümüzde sıklıkla genç kızlar tarafından kullanıldığını da belirtmek gerekir.

Lise Okul Kombinleri için Öneriler

21 farklı tarzda lise okul kombinleri 1
21 farklı tarzda lise okul kombinleri 2
21 farklı tarzda lise okul kombinleri 3

Kore Ve Japon Stil Okul Kombinleri

21 farklı tarzda lise okul kombinleri 4
21 farklı tarzda lise okul kombinleri 5
21 farklı tarzda lise okul kombinleri 6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et