Tüm Saç Renkleri

Espadril Ayakkabı Modelleri

Espadril, doğaya en yakın ayakkabı türlerinden. hasır dediğimiz doğal liflerden oluşan tabanı, kanvas doğal kumaşlardan üretilen yüzey kumaşı ile özellikle bahar ve yaz aylarında tercih edebilirsiniz.  Farklı bir tarzı sunan bu ayakkabılar özellikle 2014 yılında ön plana çıkmaya başladı. Pek çok markanın farklı tarzlarada ürettikleri bu modellere çok fazla ilgi oldu, özellikle erkeklerden.

Fiyatları 140 ile 200 tl arasında değişen bu modellerden beğendiğinizi yorum olara sorarsanız sizler için araştırabiliriz.
espadril-1 espadril-2 espadril-3 espadril-4

espadril-5 espadril-6
espadril-7 espadril-8 espadril-9 espadril-10 espadril-11 espadril-12
espadril-13 espadril-14 espadril-15 espadril-16 espadril-17 espadril-18 espadril-19 espadril-20 espadril-21 espadril-22 espadril-23

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et