Tüm Saç Renkleri

Eski T-shirtleri Değerlendirme

Çoğumuzun dolabınızda unutulmuş, uzun zamandır kullanmadığınız ve modası geçmiş eşyalar mutlaka vardır. Bu eşyaları atmaya kıyamıyorsanız eğer, değerlendirmeyi deneyin! İşte size bir örnek; eski t-shirtleriniz ile çok kısa sürede ve kolay bir şekilde şık bir şal yapabilirsiniz…

eskı t-shiırt 1

T-shirtünüzü alın ve kol altından düzgün bir hizada kesin ve kestiğiniz parçadan uzun şeritler elde edin. Eski bir kumaş veya deriden bir parça alın ve şeritlerinizi bir araya getirerek bu parça ile bağlayın. İşte size yepyeni ve çok farklı bir aksesuar!

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Ayça özellikle Kadınlar için cilt bakımı, güzellik ile ilgili konularda yazmayı seviyor. Bakımlı Kadında var olan yazılarının güncel ve araştırılan konular olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et