Tüm Saç Renkleri

Esin İris Saç Rengi ve Modelleri

1988 doğumlu olan Esin İrisi gerçekten çok yetenekli ve başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Ben kendisini ilk defa Bu gece adlı video Klibi ile tanıdım. şarkısı da klibi de oldukça başarılıydı ancak ben en çok fındık kabuğu rengindeki uzun ve dağınık biraz da retro saçlarını çok beğendim. Aslında bu saç renginin biraz daha açığı olan çilek sarısı saç rengi ile fındık kabuğu saç boyasının karışımından o klipteki saç rengini elde edebilirsiniz.

Gelelim Esin İris’in doğal saç rengine. Kendisi 1988 İstanbul doğumlu 32 yaşında oldukça zayıf, uzun boylu, son derece zarif bir kadın. Esin İris’in doğal saç rengi kahverengi ve yeni imajında ( 2019 ‘da ) uzun ve kendi doğal saç rengini kullanmayı tercih etmiş.

esin i̇ris saç rengi ve modelleri 1
esin i̇ris saç rengi ve modelleri 2

Cilt alt tonu Soğuk ve ten rengi beyaz olan Esin’e sıcak tonlardaki saç renkleri çok yakışmakta. O nedenle saç uçlarına yaptığı karamel ışıltıların da kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

esin i̇ris saç rengi ve modelleri 3
esin i̇ris saç rengi ve modelleri 4
esin i̇ris saç rengi ve modelleri 5
esin i̇ris saç rengi ve modelleri 6
esin i̇ris saç rengi ve modelleri 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et