Tüm Saç Renkleri

Eşim Bakımsızsın diye beni eleştiriyor

major_depresyonOkurumuzdan : 8 yıllık evliyim, 6 yıllık evliliğim çok güzel geçti 3 sene önce de bir çocuğumuz oldu. Ama son iki senedir eşim beni sürekli eleştirmeye başladı. Saçlarım bakımsızmış, giyim tarzım hoş değilmiş. Vs vs. Ben yıllardır aynı benim, eşime yıllardır aklın neredeydi diye soruyorum eleştirince cevap veremiyor. Acaba beni aldatıyor mu? Bunlar bahane mi? Boşanmak için ön hazırlık mı?

İsmimi gizlerseniz sevinirim.

En Beğenilen Okur Yorumu: 

Canım yıllardır aynıyım diye kendin söylemişsin zaten.. Biraz farklılık ve özen eşinden daha çok seni mutlu eder..öncelikle kendin için birşeyler yap bence özgüvenin yerine gelirse bu kadar kurmazsın ve takmassın.. Çocuktan sonra insan çocuğana çok yöneliyor fakat kendinede zaman ayırman lazım.. Hayat , giyim tarzı vs. O kadar çabuk değişiyor ki insanın ayak uydurması lazım diye düşünüyorum.. Bir kutu saç boyası , üstüne yakışan sevimli bir elbise yada renklibir tişört gibi basit şeylerlede kendine özen gösterebilirsin..eşine gelince seni aldattığını düşünmüyorum çünkü sana sinyal vermiş birşeylerini düzelt diye işaret yollamış.. Aldatıyor olsaydı valla saçına başına hiç yorum yapıcanı zannetmem.. Bu tipler o süre içersinde insanın yüzüne bakmıyor çünkü bunlar saf modeller yani karşı tarafa gerçekten ilgi duyanlar..Ne giymişsin ,saçın ne renk falan görmüyolar.. He bide bunların zevk için yapanları var ,farklılık arayışı içinde olanlar ..Eşine göstermelik ilgiler, sürekli hediyeler , tatile götürmeler, çiçekler..ben uzman değilim yanlış anlaşılmak istemem . Bunlar sadece gözlemlediğim durumlardır.. Sonuçta herkesin iletişimi farklıdır tabi , karekter olayıda var tabi herkesin karakteride bir değildir.. Yani demek istediğim eşine bunları söyleyecek fırsatlar yaratma .. seni sevdiği değer verdiği sizi düzeltmek istemesinden belli zaten..

Bir diğer yorum: Sadece sizin yorumunuz gercekten yeterli.. Oldukca olgun fikirle tam bir yol gosterme olmus.. Kiskirtmadan suclamadan… Tebrik ediyorum sizi… İnsan kendinden sorumludur oncelikle hele bir kadin bir anne… O ne yapiyor sanki gozuyle bakarsak kaybederiz..

Beğenilen bir başka yorum :  Yani biraz bakımlı olmak özen göstermek gerekiyor açıkçası öyle kadınlar görüyorum ki erkek olsam aynı yerde 5 dk durmam.ama siz elinizden gelen herseyi yaptıktan sonra da bahane buluyorsa Size olan sevgisi bitmiş demektir. Bazı erkeklerde de karakter meselesidir dünyaca güzel kadınlar bile aldatiliyor içinde varsa güzel de olsanız bakımsız da olsanız aldatır

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et