Tüm Saç Renkleri

Ermanno Scervino

İtalya doğumlu moda tasarımcısı Ermanno Scervino Avrupa ve Asyanın çeşitli yerlerinde mağazalar açan tasarımları ilse son derece ilgi çeken başarılı bir moda markasını 80’li yıllarda oluşturmaya başladı.  Bayanlara yönelik tasarımlarında gece elbiselerine ağırlık veren tasarımcı kadınsılığı ön plana çıkardığı tasarımlarında sadeliğe paralel olarak dandel işlemeleri ve feminem kesimleri ile çekiciliği kadına yansıtan son derece başarılı bir moda tasarımcısı.
ermanno scervino 1
ermanno scervino 2
ermanno scervino 3
ermanno scervino 4


ermanno scervino 5
ermanno scervino 6

ermanno scervino 7
ermanno scervino 8
ermanno scervino 9
ermanno scervino 10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et