Tüm Saç Renkleri

Erkekler Ne Sever?

evli500_13073114004fffbbc971a38Erkeklerin partnerlerinde neler görmek istedikleri hakkında  bir araştırma yaptık ve işte sonuçlar …

UZUN SAÇ; İstisnaları görmezden gelirsek erkekler kadınlarda uzun saç seviyor. Tabi bakımsız mısır püskülü saçlardan ziyade bakımlı ve doğal görünen saçlar erkeklerin hayır diyemeyeceği grupta. At kuyruğu toplanmış saçlarda erkeklerin favorileri arasında üst sıralarda.

BAKIMLI ELLER; Yumuşak ve bakımlı ellere dokunmak kim istemez ki? İşte erkeklerde aynen böyle düşünüyor. Çoğunlukla french ve kırmızı oje kadınlarda en çok görmek istedikleri renkler. Aşırı uzun ve canlı renklerden ise kaçınmak gerekiyor.

TOPUKLU AYAKKABI; Topuklu ayakkabı doğru kombinlendiğinde kadınlar için bir lütuf. Kendine güveni yerine getiren, bir anda boyun olduğundan daha uzun görünmesini sağlayan ve en önemlisi silueti düzgünleştiren bu harikalar, erkeklerinde görmekten hoşlandığı aksesuarlardan. Zirve de ise stilettolar yer almakta.

happy-couple (1)

POZİTİF DÜŞÜNCE; Ne yazık ki beyler triplerden, olaylara olumsuz yaklaşan ve sürekli ortalarda melankolik dolaşan kadınlardan hoşlanmıyorlar. Tatlı bir gülümsemeyle olaylara pozitif yorum en güçlü silah olsa gerek.

EVLİLİK BASKISI YAPMAMAK; Baskı kaçış doğurur. Erkeklerin evlilik için biyolojik zamanları olduğunu bilmeliyiz. Baskıdan ziyade küçük oyunlarla beyleri evliliğe hazır hale getirmekse biz kadınların elinde. Unutmamamız gerekense doğru zamanda doğru hamleler.

 KOKU; Temiz koku önemli ayrıntı. Seçeceğiniz doğru bir parfüm veya duş jelinin,sizin olamadığınız  ortamlarda dahi erkeğinizin kokuyu duyar duymaz aklına gelmenizi sağlayacağını bilmelisiniz. Yalnız parfüm seçiminizin aşırı ağır olmamasına ve teninizle uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz.(Not: En güzel koku kişinin ten kokusudur 🙂 )

FARKLI BİR HOBİ; Sinemaya gitmek, takı tasarlamaktan ziyade erkeklerin gözlerinin içinin parlayacağı hobi ‘’ACTİON SPORTS’’. Kayak, Snowboard, Sörf, Yüzme, Kaykay, BMX, Motokros, Araba yarışı ve İnsan uçuşları bu sporlara örnek verilebilir. Tabi dikkatli olmak şart.

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Özellikle Moda Trendleri - Kombinler ve Stil önerileri konusunda Türkiye'nin önce gelen editörlerinden olan Çizem Hanım, Güzellik ve Kadın üzerine yazıları ile de sitemize değer katmaktadır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Doğru tespit tatlım 🙂

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et