Tüm Saç Renkleri

Erkekler ne sevmez?

Sizin için önce koşarlar, sonra sizi umursamazlar. Peki, neden?

Şimdi biraz empati yapalım.

Sizi her daim kısıtlayan bir erkek nasıl istemiyorsanız, onlar da aynı şekilde erkekleri sık boğaz eden, kişisel alanını karıştıran (cüzdan, telefon vs.) kontrolcü birinden ziyade bir sevgili isterler.

Sevgiliniz sizin her ne kadar en yakın arkadaşınız olsa bile, ona kız arkadaşınız gibi yaklaşmayın. Konuşacağınız konular onun da ilgisini çekebilecek ve sohbete onu da dahil edebilecek türden olmalı.

Aşırı duygusallık erkeğin doğasına göre değildir. Aşırı duygusallık aynı zamanda size de zarar verebileceği için duyguları uç noktasında yaşamayın.

Sevgiliniz sizin en büyük dayanağınız. Sizin ‘malınız’ değil. Dolayısı ile onun özeline de saygı duyun. Sosyal çevresindeki kız arkadaşlarını kıskanmanız, sadece ilişkinize ve özellikle size zarar verecektir. Onun yerine arkadaşları ile sohbet edin, onları tanımak için kendinize zaman tanıyın.

Sevdiğiniz insan ile onun sevgisinden de emin olduğunuz zaman beraberlik yaşarsınız. Dolayısı ile, onun ardından gizli oyunlar çevirmek, sizi ne kadar sevdiğini ölçmek, ilişkinize büyük bir balta vurur. Sevginin tadını çıkarın! Kafanızı var olmayan şeylerle meşgul edip, mutluluğunuzu bozmayın!

 

erkekler ne sevmez? 1

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et