Tüm Saç Renkleri

Erkek Saçlarında Renk Kırma Nedir

Erkek saçlarında saç boyamanın  özellikle bayanlar tarafından çok hoş karşılanmadığı durumlar da görülmekte. Oysa Bayanların nasıl beyaz saçlarını kapatmak için sürekli boyaya başvurma hakkı var ise erkekler de bunu yapabilmeli.

Son zamanlarda Saç boyası markaları Erkekler için saç boyaları değil de  Saç rengi kırma adı verilen uygulamayı geliştirmişlerdir. Peki nedir bu renk kırma.

Tıpkı saç boyamasında olduğu gibi kuru saçlara uygulanan saç boya kremleri istenilen bölgelere uygulanarak 5 dakika kadar bekletildikten sonra yıkanır. Beyaz olan saç rengi doğal bir görünüme sahip olurçsac-kirma-renk

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et