Tüm Saç Renkleri

Erkek Kazak Modelleri

Birazda sitemizde erkeklere özel konular açmak istedik. Özellikle kazak modellerinden çok nasıl kombinlendiğine dikkat ettmeniz uyum açısından yararlı olacaktır kanısındayım zira son derece sıradan kazaklar bile diğer kıyafetler ile bütünleştiği zaman güzel bir görüntü ortaya çıkabilmekte.  Ayrıca dikkatimizi çeken bir başka örnek erkeklerin fizikleri, özellikle salaş yani bol ve uzun hatta geniş kazaklar çok az erkeğe yakışmakta. Kilolu değilseniz fit kesim yani dar kazakları tercih etmenizi öneririm. İnce ve tek renk özellikle lacivert kazaklar ise gömlek ve kravat ile son derece şık bir bütünlük sağlamakta. İşte sizlere dünya çapında en çok beğenilen ve yorum alan erkek kazak modelleri‘ni sunuyoruz.

erkek-kazak-1erkek-kazak-2erkek-kazak-3erkek-kazak-4

erkek-kazak-5erkek-kazak-6
erkek-kazak-7erkek-kazak-8erkek-kazak-9erkek-kazak-10erkek-kazak-11erkek-kazak-12
erkek-kazak-13erkek-kazak-14erkek-kazak-15erkek-kazak-16erkek-kazak-17erkek-kazak-18erkek-kazak-19erkek-kazak-20erkek-kazak-21erkek-kazak-22erkek-kazak-23erkek-kazak-24erkek-kazak-25erkek-kazak-26erkek-kazak-27erkek-kazak-28erkek-kazak-29erkek-kazak-30

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et