Tüm Saç Renkleri

Erkek ile Kadın Arasında Yaş Farkı

older-woman-younger-manBu konuyu okuduğunuza göre arasında yaş farkı olan bir ilişki ya yaşıyorsunuz yada ilişkinin başlangıç evresindesiniz.

Erkek ile Kadın arasında ki yaş farkı cinsiyete göre toplumsal algıda farklılıklar gösterir.

Erkek kadından oldukça yaşlı olduğunda ( 10 ve üzeri yaşlardan bahsediyoruz) dışarıdaki algıda insanlar için rahatsızlık yaratmasa da bu kadın daha yaşlı olduğunda adeta konuşulacak en ilginç konular arasına girmekte.

Tamamen sağlıklı bir ilişki yaşamak konu ise arada 5 yaş fark olması erkeğin daha yaşlı olması durumunda sorun yaratmayacaktır.

Ancak kadın erkekten 5 yaş kadar yaşlı ise bu ilişkide ileri ki yıllarda özellikle erkeğin bakış açısı ve tavırlarındaki değişiklik nedeni ile sorunlar oluşabilir.

Kadın daha yaşlı olduğunda 2-3 yaş gibi farklar çok sorun teşkil etmez ve çok sorun yaşamam ihtimali yüksektir. Ancak burada kadının kendisine normalinden daha fazla dikkat etmesi her daim bakımlı olması ve erkek arkadaşına ayak uydurması şarttır.

Erkekler daha geç olgunlaştığı ve kadınlardan özellikle 40 ile 60 yaş arasında daha dinç durduklarından aradaki 3-6 yaş arasındaki farklılıklar çok önemli olmayabilir.

 

Özetlemek gerekir isek yaş farkı cinsiyete göre farklı algılanmakta en ideal yaş farkı erkek büyük olursa 3-6 yaş arası kadın yaşlı olursa 1-3 yaş arasındadır.  10 ve üstü yaş farkları ileride mutlaka sorun yaşatır.

Aşağıdaki linklerden ünlü çiftler ve yaş farklarını inceleyebilirsiniz.

Yaşlı erkek genç kadın ünlüler sevgililer

Yaşlı kadın-genç erkek ünlülerin evlilikleri

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et