Tüm Saç Renkleri

Erdem Moralioğlu

Son derece genç ve başarılı Türk modacı Erdem Moralioğlu  1977 kanada doğumlu.  Moda eğitimi aldıktan sonra çalışmalarını Londra da devam eden Erdem £200,000 değerlinde birleşik kırallık moda tasarım ödülü ile birlikte (designer fashion fund) 2005 yılından bu yana pek çok ödül almıştır. michelle obama, samantha cameron, kate middleton gibi ünlüleri de giydiren başarılı modacı tasarımlarında renkli desenleri son derece giyilebilir sadeliğin yanında asaleti ve şıklığı sunan muhteşem tasarımlara imza atan ve Türk olmasından grur duyacağımız bir modacı. Kendisi ile ilgili bir video’yuda burada paylaşacağım.  erdem.com

erdem moralioğlu 1
erdem moralioğlu 2
erdem moralioğlu 3
erdem moralioğlu 4


erdem moralioğlu 5
erdem moralioğlu 6

erdem moralioğlu 7
erdem moralioğlu 8
erdem moralioğlu 9
erdem moralioğlu 10

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et