Tüm Saç Renkleri

En Trend Çiçek Dekorları

Sizlere bu sezonun çiçek tasarımlarından örnekler sunmak istiyorum. Evlerimizi çiçek bahçesine çevirmeden önce modanın sesine şöyle bir kulak verelim. Yaz sezonunun trendi pastel renkler çiçek tasarımlarında da kendini gösteriyor. Pastel tonlar kocaman açılmış güller, yeşil ve sarının hakim olduğu çiçek buketleri moda.

Bu yaz çiçek tasarımlarında canlı renklerde çok moda. Fuşya, lila tonları, pembe tonları çok moda. Yaz sofralarınızı pembe tonlarında ortancalar ile şenlendirebilirsiniz. Naturel görünmeleri için kütüklerle dekorasyonu tamamlıyoruz.

Sofralarınızda abartılı süslemeler yerine çiçekler ile ön plana çıkartın. Farklı renklerdeki bahçe gülleri, rengarenk şakayıklar masalarınızı süslesin.

Vintage tonlarda çiçeklerde favori. Bu yazın favori çiçekleri arasında şakayıklar, ortancalar, Scabiosa, bezelye çiçeği ve bahçe gülleri geliyor. İşte sizler için seçtiğim çiçek dekor örnekleri..

ayca-girginoglu-fot banu-dorken-fot deniz-ezhar-fot ege-soley-fot

jasmin-fot lana-bates-fot
merve-eser-fot

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et