Tüm Saç Renkleri

En İyi Güney Kore Korku Filmleri

Korku filmi denilince aklınıza Hollywood filmleri gelsede Güney Korede tüylerinizi ürpertecek birçok iyi yapım bulunuyor. Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip Güney Kore yapımı filmler başta gerilim ve aksiyon olmak üzere, dramlardan komedi ve romantik filmlere kadar geniş bir skalası var. Bizde sizler için birbirinden etkileyici, tüylerinizi ürperticek korku filmlerini sıraladık. İyi seyirler.

White: The Melody of The Curse-2011

en i̇yi güney kore korku filmleri 1
Orjinal İsmi Hwaiteu:Jeowooeui Mellodi olan filmin konusunda müzik grubu olan 4 genç kız yeni bir ofise taşınır ve burada üstünde “white” yazan bir kaset bulurlar. Kasetteki şarkıyı çıkış yapmak için söylediklerinde bir anda popüler olurlar ve grup içindeki kıskançlıkla birlikte gizemli olaylar baş göstermeye başlar. Korku ve Kore filmleri hayranıysanız ışığınızı kapatın ve filmi izlemeye başlayın.

Shutter-2004

en i̇yi güney kore korku filmleri 2
Güney Kore yapımı olan muazzam korku filmlerinden olan Shutter’da Kyung-chul sadece kişisel tatmin için insanların canını kıymaktan çekinmeyen psikopat bir seri-katildir. Farklı ülkelerde farklı versiyonları tekrar tekrar çekilmiş olsa da bu filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Bedevilled-2010

en i̇yi güney kore korku filmleri 3
Bedevilled filminin konusunda güzel ve bekar olan Hae-won, otuzlu yaşlarında bir bankada çalışan bir kadındır. Monoton ve sıradan hayatı bir gün bir cinayete teşebbüs olayına şahitlik edince değişir.

A Tale of Two Sisters – 2003

en i̇yi güney kore korku filmleri 4


Sumi ve Suyon (Su-jeong Lim ve Geon-yeong Mun) iki kız kardeş tedavi gördükleri akıl hastanesinden aylar sonra taburcu olup evlerine döndüklerinde anneleri ölmüştür ve üvey anneleri tarafından karşılanırlar. Babaları (Kap-su Kim) kızları ile üvey anneleri arasındaki sorunları görmezden gelirken anne, baba ve kızların yaşadığı ev, bu düşmanlıktan kaynaklanan tuhaf olaylara sahne olur.

Thirst – 2009

en i̇yi güney kore korku filmleri 5
Sang-hyeon (Song Kang-ho), toplumunda çokça saygı gören fedakar ve hastalara yardım eden saygı gören özverili bir papazdır. Ama kendini yetersiz gören papaz, Emmanuel Virus adlı ölümcül bir hastalığa karşı geliştirilen bir aşının test edilmesi için gönüllü olur.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et