Tüm Saç Renkleri

En Güzel Tek Taş Modelleri

Tek taş bayanlar aslında hiç vurgulamasada alyans’lardan daha değerlidir. Zira hem değeri bakımından hem pırlanta olmasından kaynaklı çok göz alıcı ve özeldir. Tek taş alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bir yazı dizisi hazırlayacağız ancak şimdi bu konumuzda sizler için hazılanan tek taş yüzüklerin farklı tüm modellerini ve en güzel en göz alıcı olanları seçip derledik. Bir göz atalım dilerseniz. Biz burada özellikle kalp şeklindeki pırlanta tek taş yüzüğü çok beğendik.

Satın almak istediğiniz modelleri bu konuda inceleyebilirsiniz.

en_guzel_tek_tas_1en_guzel_tek_tas_2en_guzel_tek_tas_3en_guzel_tek_tas_4

en_guzel_tek_tas_5en_guzel_tek_tas_6
en_guzel_tek_tas_7olympus digital cameraen_guzel_tek_tas_9en_guzel_tek_tas_10en_guzel_tek_tas_11

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et