implant
Tüm Saç Renkleri

En Güzel 25 Sırt Çantası

Kombinlerde sırt çantası kullanmak farklı bir tarzdır. Okul çağından beri alışkın olduğumuz bu çantalar zamanla çok daha güzel, çok daha farklı ve her tarz kıyafette kullanabileceğimiz şekillerde tasarlanmaya başladı. Bu konuda seçtiğim en güzel 25 sırt çantası modeli 8 yaşındaki kızlardan 40 yaşındaki bayanlara kadar farklı tarzlarda kullanabilecekleri çok güzel tasarımlarından oluşuyor. Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz modeli yorum kısmında yazabilirsiniz.
sirt_cantasi-85 sirt_cantasi-82 sirt_cantasi-76 sirt_cantasi-72

sirt_cantasi-69 sirt_cantasi-62
sirt_cantasi-64 sirt_cantasi-63 sirt_cantasi-52 sirt_cantasi-47 sirt_cantasi-39 sirt_cantasi-33
sirt_cantasi-35 sirt_cantasi-28 sirt_cantasi-26 sirt_cantasi-17 sirt_cantasi-21 sirt_cantasi-12 sirt_cantasi-10 sirt_cantasi-9 sirt_cantasi-8 sirt_cantasi-5 sirt_cantasi-18 sirt_cantasi-65 sirt_cantasi-73 sirt_cantasi-15

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et