Tüm Saç Renkleri

En Güzel 15 Örgü Bere Modelleri

Kış aylarında sıklıkla kullandığımız 15 adet Bayanlar için Örgü bere modellerini derledim. Bu örgülerin neredeyse tamamı tığ ile kadınların ördükleri modeller. Farklı tarzlarda istediğinizi kendiniz seçebilirsiniz. bazı modellerin örnekleri Sitemizde yer almakta. Sizi hem sıcak tutup hem de kombinleriniz ile uyumlu bu şık tasarımlardan eğer farklı ve sizin hoşunuza giden örnekler var ise bizimle paylaşmanızı rica edeceğim.

İşte 15 Örgü Bere Modeli ( Bayanlar için )

Genellikle bereler tığ ile örgü şeklinde örülür ve satın almaktansa kendi ördüğümüz ya da bize hediye edilen örgü bereleri kullanmayı tercih ederiz. Bakımlı Kadın Örgü Modelleri kategorisinde pek çok berenin örneğini nasıl yapılacağını ve örnek modellerin fotoğraflarını görebilirsiniz. Ancak Tığ işinin kolay olmadığını da belirtelim. Mutlaka örnek çıkarmadan önce deneyimli büyüklerinizden nasıl uygulanacağına dair bilgi alanız.
en güzel 15 örgü bere modelleri 1
en güzel 15 örgü bere modelleri 2 en güzel 15 örgü bere modelleri 3 en güzel 15 örgü bere modelleri 4

en güzel 15 örgü bere modelleri 5 en güzel 15 örgü bere modelleri 6
en güzel 15 örgü bere modelleri 7 en güzel 15 örgü bere modelleri 8 en güzel 15 örgü bere modelleri 9 en güzel 15 örgü bere modelleri 10 en güzel 15 örgü bere modelleri 11 en güzel 15 örgü bere modelleri 12
en güzel 15 örgü bere modelleri 13 en güzel 15 örgü bere modelleri 14 en güzel 15 örgü bere modelleri 15

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] takımın üzerine dahi takabileceğiniz berenizle, hem şık hem de tatlı görünmeniz mümkün. Örgü bere modellerimize buradan […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et