Tüm Saç Renkleri

En Çok İzlenen Hint Dizileri

Türkiye’de Yayınlanan Hint Dizileri

Hint Dizileri muhteşem yapımlara imza atarken, dünya genelinde Bollywood fanatikleri sayısı her geçen gün artıyor. Kurgu ve oyunculuk yetenekleri konusunda dünyanın en iddialı yapımlarından olan Hint dizilerini izlerken sıkılmazsınız çünkü bölümler genelde 30 dakikayı geçmez. Bizde yayınlandıkları dönemde fanlarını ekrana kilitleyen En iyi Hint dizileri ve önerilerini huzurlarınıza getiriyoruz.

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon (Bir Garip Aşk)

en çok i̇zlenen hint dizileri 1
398 bölümden oluşan Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Hint dizisi yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenen aynı zamanda Bollywood Yıldızları Barun Sobti, Sanaya İrani, Daljeet Kaur Bhanot ve Abhaas Mehta’yı gibi çok ünlü isimleri bir araya getiren bir yapımdır. Hindistan’da orta halli bir ailenin kızı olan Khushi Kumari Gupta ve Delhi’de yaşayan zengin İş Adamı Arnav Sing Raizada’nın tesadüflerle başlayıp aşka dönüşen birbirine tamamen zıt olan iki kişinin büyük aşkını anlatır.

Madhubala Ek Ishq Ek Junoon (Yalancı Bahar)

en çok i̇zlenen hint dizileri 2
Hindistan’da Madhubala Ek Ishq Ek Junoonismiyle yayınlanan dizinin hikayesinde Padmini, bir kız çocuğuna (Madhubala) hamiledir ama kocası bir erkek çocuk istiyordur.

Saraswatichandra (İki Yabancı)

en çok i̇zlenen hint dizileri 3
Hindistanda Saraswatichandra ismiyle yayınlanan ve insanları televizyona kilitleyen dizi de Saras ve Kumud’ın aşkları konu alınıyor.

Sapna Babul Ka Bidaai (Deli Divane)

en çok i̇zlenen hint dizileri 4


Hindistan’da ‘Sapna Babul Ka Bidaai’ adıyla yayınlanan dizi Bollywood’un en başarılı yapımlarından biridir.Birbirinden başarılı isimleri Angad Hasija, Parul Chauhan ve Sara Khan’ı bünyesinde barındırarak her izlendiğinde insanları ekrana kilitlemeyi başarmıştır.

Qubool Hai (Zor Sevda)

en çok i̇zlenen hint dizileri 5
Hindistan’da Qubool Hai ismiyle yayınlan dizi romantik ve dram konulu en iyi Hint yapımlarından birisidir. Zoya, anne ve babasından ayrı modern bir hayatın içinde büyümüş, kendi adetlerine uzak çok iyi kalpli, çok temiz bir kızdır. Asaf’sa dinine ve geleneklerine çok bağlı Hintli Müslüman bir ailenin oğludur. Hindistan’a hiç görmediği anne ve babasını bulmak için gelen Zoya, hayatının aşkıyla karşılaşır.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et