Tüm Saç Renkleri

Emziren Annelere Göğüs Ucu Koruyucu Gümüş Kapak: SilverMoon

Emziren annelerde en sık karşılaşılan sorunların başında gelen göğüs ucu yaraları ve çatlakları, bebek sürekli emzirildiğinden dolayı, iyileşme süreci çok uzun süren sancılı bir süreçtir. Bu süre içinde anne emzirmeye devam ederse annenin canı daha da yanacak ve göğüs ucu yaraları daha da artacaktır. Günümüze kadar farklı teknikler ile göğüs ucu çatlaklar ve yaralarının tedavisi sağlıklı bir şekilde yapılamamış, ilaç kullanımı da bebek açısından sağlıksız olduğu için iyileşme süreçleri her zaman çok uzun olmuştur. Endüstriyel ilaç kullanan anneler ise bebeklerine zarar vermektedir. SilverMoon 999 ayar gümüş göğüs ucu koruyucu, anneleri bu sorundan kurtaran bir üründür. Gümüşün iyileştirici özelliği ve göğüs ucunuzu tam olarak kapatacak tasarımı ile hamilelerde ve emziren annelerde göğüs uçlarının tahriş olmasını önler, yaraların oluşmasını engeller ve oluşan yaraların hızlı bir şekilde tedavi edilmesine yardımcı olur.

Göğüs uçları çok hassas noktalar olduğu için yara olduğunda, tahriş olduğunda veya çatlaklar meydana geldiğinde anne adaylarının ve emziren annelerin acı çekme süreçleri uzar. Sürekli emzirme işlemi gerçekleştiren annelerde veya hamilelerde oluşan göğüs ucu çatlaklarında ilaç kullanamamaları da işin kötü yanı olur. Anne adayları ve anneler bu süre boyunca göğüslerine dokunduklarında dahi şiddetli bir acı hissederler. İlaç kullanımı olmadığından dolayı anneler uzun süre bu acı ile baş başa kalıyorlar. SilverMoon 999 ayar gümüş göğüs ucu koruyucu, anneleri ve anne adaylarını koruyor, iyileştirici özelliği ile sürecin daha kısa olmasını sağlıyor.

Göğüs Ucu Koruyucu Gümüş Kapak

emziren annelere göğüs ucu koruyucu gümüş kapak: silvermoon 1

Göğüs ucunu kapatan tasarımı sayesinde çatlakların, tahriş olan yerlerin darbe almasını önleyen SilverMoon göğüs ucu koruyucu istediğiniz zaman çıkarıp istediğiniz zaman kullanabileceğiniz oldukça pratik ve kullanışlı bir üründür. Antika çağlardan günümüze gümüşün iyileştirici özelliği olduğu bilinmektedir. Saf 999 ayar gümüşten üretilmiş olan göğüs ucu koruyucu sayesinde çatlakların ve tahriş olan bölgelerin iyileşmesini hızlandıracak, yara oluşmasını önleyeceksiniz. Kullanımı çok kolay bir ürün olan göğüs ucu koruyucu tahriş olmuş, çatlak bulunan, yara olmuş göğüs uçlarında çok etkili bir ürün olup iyileştirme özelliği bulunan, yara ve tahriş olan kısmın darbelere maruz kalmasını önleyen bir üründür. Bu özelliği ile yaraların ve çatlakların büyümesini önleyen SilverMoon 999 ayar gümüş göğüs ucu koruyucu hamile anne adaylarının ve annelerin en büyük yardımcısı konumundadır.

Eğer siz de bu dertlerden müzdaripseniz veya aynı sorunları yaşayan tanıdığınız bir anne varsa SilverMoon göğüs ucu koruyucu gümüş kapak ürünümüzü kullanabilir veya tavsiye edebilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et