Tüm Saç Renkleri

Emo Saç Modelleri

Emo saç kesimleri ve farklı saç renkleri ile modellerini sizler için derledim. Genellikle tarz hep aynıdır. kesimler, verilen simetriler farklı olabilmekte. uzun yanlara doğru saçlar genellikle uçlara incelen bir şekilde ve genellikle de biçimsiz kesilir. Perçem dediğimiz saçın alın kısmındaki ön taraf isze genellikle oldukça uzun kabarık ve yanlara doğru simetriktir.  Farklı bir tarz, bazı modelleri gerçekten hoş. Sizler için derledim.kahkul-12emo-1emo-2emo-3

emo-4emo-5
emo-6emo-7emo-8emo-9emo-10emo-11
emo-12emo-13

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et