Tüm Saç Renkleri

Elbiseler için En ideal Raylı Dolap Modelleri

Biz kadınlar için evin en önemli unsuru kuşkusuz yatak odamızda yer alan elbise – giyim dolabımızdır. Eğer yatak odanızın m2’si küçük ise sizlere tavsiye edeceğim hayat kurtarıcı sistem ise Ray dolap olarak da geçen raylı dolaplardır.

Ray dolaplarının en büyük özelliği zeminden tavana kadar tasarlanması Land mağazalarında bulunabilen The New Yorker kapak’lı raylı dolaplarda yanlarda krom çerçeve bulunmamaktadır bu da estetik olarak daha güzel görünmesini sağlamaktadır.

Neden Raylı Dolaplar Seçmeliyiz?

Ray dolap denilen bu sistem ile duvarın komple taban ve tavanını kaplayan bir dolap elde edebilirsiniz.

Aldığı hacim nedeni ile çok geniş bir saklama alanı elde edersiniz.

Estetik açıdan çok güzel görünür, evinizin dekorasyonunu tamamlar.

Yukarıda yanlarda boşluk olmadığı için oda ile bütünleşir bu da odanızın dekorasyonunda özen, asalet, kullanılabilirlik, konfor yaratır.

Güvenlidir, raf sistemi gibi düşme, çekme kırılma yaşamazsınız.

Rayların dolap kapaklarının hızını yavaşlatması ve kapakların iç kısımlarında yer almaları yaralanma risklerini ortadan kaldırır.

Ses çıkarmaz, gıcırtı yapmaz.

Dolap İçi Tasarım

Land raylı dolap ürünleri özel tasarım ya da var olan Ray dolap sistemleri ile birlikte satın alınabilmekte.

Dolap içi dizayn sisteminde kullanıcıların eşyalarını koydukları yeri çok daha kolay bulmalarını sağlamasına yönelik bir uygulama yoluna gidilirken ray dolap kapak sisteminde dikkat edilen en önemli konu kapakların kapatıldıkları esnada en az sesi çıkarmış olmalarıdır. Yanı sıra kaliteli malzeme kullanımı da bu ürünlerin değerlerinin artmasında önemli bir rol oynar. Raylı dolaplar hem iç hem de dış sistemler olmak üzere birbirini tamamlayan nitelikler sunarlar. Yine de bu sistemler birbirlerinden ayrıdırlar. İç ve dış sistemlerin birbirlerinden bağımsız olarak donatılması iç sistemlerin dizaynını olumlu yönde etkileyen bir unsurdur.

elbiseler için en ideal raylı dolap modelleri 1
elbiseler için en ideal raylı dolap modelleri 2
elbiseler için en ideal raylı dolap modelleri 3
elbiseler için en ideal raylı dolap modelleri 4

Kaliteli Raylı Dolap Sistemi Nasıl Kurulur?

Dayanıklı ray dolap sistemi kurmaktan geçen kaliteli raylı dolapların imalatı için kullanılan sağlam malzeme ve ray sistemleri firmamız tarafından özenli işçilik ile birleştiğinde ortaya çıkan ürünler yıllar boyu arızalanmadan, kırılmadan ve eskimeden kullanılıyor. Çok fazla bir ayrıntısı olmayan raylı dolap sistemlerinde temel alınan nokta sağlamlık ve dayanıklılıktır. Temelinin sağlamlığı bu mobilyaların uzun ömürlü olmalarına en büyük katkıyı sağlar. Sağlamlık ve dayanıklılık bu mobilyaların ilerideki zamanlarda çökmemesi açısından önem taşır. Uzun seneler raylı dolapların kullanılması için malzeme seçiminden, işçiliğe kadar her bir ayrıntıya önem vermek ve titizlikle üretilen ürünlerin üzerinde çalışmak gerekir. Gerçekleştirdiğimiz faaliyet alanımızda müşteri memnuniyetine verdiğimiz değer ile piyasadaki varlığımızı uzun yıllar sürdürmenin onurunu yaşıyor ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle hız kesmeden faaliyetlerimize devam ediyoruz. Özel siparişleriniz için firmamız ile iletişime geçerek siparişleriniz hakkında personellerimizi bilgilendiriniz!

Raydolap Kullanım Alanları Nelerdir?Giyinme odası, genç odası, gardırop, çalışma odası, mutfak, TV üniteleri, portmanto gibi evin bir çok bölümünde ray dolap sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Son zamanlarda artık  raylı

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et