Tüm Saç Renkleri

Eğer tek bir şey için para saçacaksam, bu ne olmalı?

Eğer parasız kalmak uğruna alışveriş yapmak istiyorsanız almanız gereken şey ayakkabı olmalıdır. Ayakkabı uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı bir şeydir. Ayrıca kilo alsanız dahi ayakkabıyı giyebilirsiniz. Alışveriş öncesinde paranızı hesaplamalısınız. Alacağınız her parça başına bir fiyat belirlemeli ve o parayla alışverişe çıkmalısınız. Eğer bütçeyi aşarsanız keyfiniz bozulur. Buna gerek yok. Vücudunuza yakışan kıyafetleri almalısınız. Moda olacak şeyleri değil, uzun süre dayanacak, güzel ve klasik olacak şeyleri almalısınız. Eğer promosyonlu ve indirimli ürün alabilecekseniz herkesten önce gidip alışverişe kıyafetlere önce siz bakmaya çalışın. Üzerinizde deneme imkanı olmayan kıyafetleri almadan önce ürünün iadesi ve değişimi yapılabiliyor mu diye kontrol etmelisiniz. Bir ürünü sadece indirimde diye almamalısınız. İhtiyacınız varsa, gardırobunuzda öyle bir şeye ihtiyaç varsa o kıyafeti almalısınız.

eğer tek bir şey için para saçacaksam, bu ne olmalı? 1


 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et