Tüm Saç Renkleri

Eda Nur Hancı Saç Rengi ve Modelleri

Çok Güzel hareketlerin bir başka oyuncusu olan 23 Ocak 1996 Doğumlu Eda Nur Hancı’nun son derece başarılı bir tiyatro oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Uzun boylu beyaz tenli notr cilt alt tonlu olan Eda Nur güzel fiziği ve doğal güzelliği ile dikkat çekiyor.

Doğal saç Koyu küllü kumral Olan Eda bazen saç rengini daha sıcak tonlarda ışıltılar katarak karamel tonlarında kullanmayı tercih ediyor.

eda nur hancı saç rengi ve modelleri 1

Saç kesimi olarak diğer pek çok kadın uzun saç kesimini tercih eden Eda’nın göğüslerine kadar uzan ince telli ama sık saçları son derece gür ve güzel görünüyor. Uzun boylu fiziği ile de dikkat çeken Eda’nın Makyaj tercihinin daha profesyonel olmasını önerebilirim. Zaten genellikle fotoğraflarında neredeyse hiç makyaj yok.

eda nur hancı saç rengi ve modelleri 2
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 3
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 4
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 5
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 6
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 7
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

44 yorum

Mhbr naz hnm ben bu saç rengini istyrm doğal saçım benmde böyleydi..açıcı uygulandı saçıma ve üstüne koyu kumral istedim ama çok kötü oldu dipleri fln dore gibi çiğ bir renk oldu üstüne ben kendim koyu kumrala boyadım ama kızıllık yine gitmedi dipleri dore kızıl gibi uçları daha açık dore gibi ve uçları ayrı renk oldu ne yapmalıyım koyu kumral istiyrm dorekik Kızıllık sarılık olmadan

Cevapla

Tuğba Hanım merhabalar;
Öncelikle şu konumuzu okumanızı öneriyorum.
https://www.bakimlikadin.net/2019/04/13/igora-royal-mix-0-22-turuncu-azaltici-sac-boyasi/

Saç boyası olarak ben igora Royal öneriyorum. https://www.bakimlikadin.net/2019/04/13/igore-royal-sac-renkleri-katalogu/

saç boyası diplerde igora royal 4.0 , saç boyanızın içine tutunculuğu alması için Igora 0,22 boyadan fındık tanesi kadar, dore olmasını engellemek için de Igora Silver White’dan çeyrek tüp ekliyoruz. Saçınızı boyadıktan sonra lütfen sonucu bize tekrar yazın. Sevgiler.

Cevapla

Dün doğal bittim sabunuyla yıkadım en son boyadığım boya aktı biraz şuan çiğ bir rengi var dorelikler fln saçımın kalitesi bozuldu dediğinize göre 3 renk kullanıcam koyu kumral mı elde edicez

Cevapla

Saçınızda ana renk küllü kumralsa şu an evet koyu kumral saç rengi elde edeceksiniz. kül tonlar az ise 6.1 igora’dan %25 oranında karıştırabilirsiniz.

Cevapla

Anlıyorum Tuğba hanım. Şu anki saçınız dore orta kahverengi. Doğal saç renginiz evet, koyu kumral ve çok güzel. Bu saç boyası karışımına 6.1 igora küllü kahve saç boyası kattığınızda saçınız istediğiniz gibi olacak.

Cevapla

Yani 4.0 yerine 6.1 mi koyucam yoksa bunlara ilave mi 4 tane boya olucak ozmn yanlış anlamıyorum diy mi ayrıca oksidan miktarı neolur tam olarak

Cevapla

Aynen 4 tane boya olacak. Miktarlarına dikkat et ama. Ayrıca kutudan çıkan oksidanı kullanacaksın 1 tane.

Cevapla

Anldm hepsi in bitane oksidan kullanıcam diyim çok tşkederim naz hnm inş. Sonuç güzel olur

Cevapla

Evet oranlara dikkat ettiğimizden zaten 1/1 saç boyası miktarı kullanıyoruz. Uyguladıktan sonra saçlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Sevgiler.

Cevapla

Naz hnm boyalrın gelmesi 2-3 günü bulucaktı boyattım bende şuan biraz olsn rahatladım çok takıntı yapmştm anlıcagınızı umuyorum şuan sadece biraz kızıllık var benim onun dışında iyi onlar nasıl gider
https://i.hizliresim.com/WX0l9P.jpg

https://i.hizliresim.com/3O7Xj5.jpg

Cevapla

Işıktada böyle görünüyor rengi bi tık koyu ama

https://i.hizliresim.com/JVa5aq.jpg

Cevapla

Işıktada böyle görünüyor rengi bi tık koyu ama otururmu sizce rengi istediğim renge

https://i.hizliresim.com/JVa5aq.jpg

Cevapla

Keşke kendiniz boyasaydınız 🙂 Gayet güzel olmuş yani istediğiniz renge yakın, Saçın gösterdiğiniz yerinde dorelik mi yeşillik mi var tam ışıktan göremedim. Cila yaptığınızda düzelir. Sonraki kendi boyamalarında daha da güzel olacak emin ol. Cilt alt tonun sanıyorum sıcak bu saç rengi sana gayet yakışıyor. Sevgiler.

Cevapla

https://i.hizliresim.com/9Yd8WQ.jpg

https://i.hizliresim.com/M1v58a.jpg

Işık’ta sarı gibi oluyor uçlar biraz daha açık ama kapalı ortamda ilk atığım renk gibi kızıl duruyor yansımalar bunları nasıl düzeltebilirim nasıl bir yol izlemem gerek tamamen koyu kumrala dönmek için yansımasız bide dediklerinizi nezmn yapmalıyım ??

Cevapla

Cevabınızı bekliyorum naz hnm

Cevapla

Merhabalar; 1 hafta sonra bir cila yapınız.
Igora 0,22 boyadan fındık tanesi kadar, Igora Silver White %25 ve İgora Küllü kumral ve bir çaybardağı kadar su.

Cevapla
Tuğba türkmen  -  19 Ağustos 2019 / 20:56

Küllü kumral boyanın hepsini atıcam silver whitedan da çeyrek tüp mü karıştırıcam %25 kısmı anlamdım nekadr beklemeli saçta ? Birde ciladan sonra normal boyamı yapmalıyım yine yoksa yine cilamı naz hanım

Cevapla

%25 demek boyanın 1/4’ün katmak demek 🙂
Saç cila uygulamasını burada ayrıntılı olarak anlattım.
https://www.bakimlikadin.net/2019/08/03/sac-cilasi-nedir-nasil-uygulanir/

Sevgiler tatlım.

Cevapla

Baz hnm saçım hiç birşekilde değiiiklik olmadı ne kızıllığı gitti nede çiğ rengi koyu kumral hiç tutmadı zaten beden söyle oldu bakmalıyım saçım kopuyor resmen

Naz hnm saçımda hiçbir değişiklik olmadı çiğ bir renk aldı be kızıllık gitti nede çiğ rengi koyu kumralla alakası bile olmadı saçım mahvoldu ??

Cevapla

Merhabalar, Saçınıza tam olarak ne uyguladınız anlatır mısınız? Bundan önce açıcı oksidan vs kullanmışmıydınız? saçınızı en son ne zaman boyadınız?

Cevapla

Sizin verdiğiniz tarifi birebir uyguladım sulu yada koyu olması bişey değiştiririm uçlar baya açık oldu..Bundan önce kuaförde boyattım koyu kumral istiyorum dedim kızllıklar gitsin dedim 3 hafta öncesi fln boyattım daha öncesindede yazdıgımda açıcı uygulandığını yazmıştım size 24 Temmuz’da fln uygulandı onun üzerine iki sefer fln boyandı bu son cila ile saçım lastik gibi oldu yine

https://hizliresim.com/jqq88J

Cevapla

Evet gördüm saçlarınız yıpranmış, ancak cilada sadece saç boyası ve su olduğundan saçı yıpratmaz. Oksidan, peroksit, orayl vs hiç bir şey yok. Saç boyası olarak igora kullandıysanız kızıllıkların tamamen gitmesi gerekirdi. Olaplex No 5
Saç kremi kullanırsanız bu yıpranmış saçlarınız hızlı bir şekilde kendine gelir. Yalnız fotoğrafta gördüğüm bir şey var. Saçlarınız 2 ton kadar açılmış, tam olarak hangi boya markalarını kullandığınızı yazar mısınız.

https://www.bakimlikadin.net/2019/07/12/olaplex-no-5-bond-maintenance-sac-kremi-yanan-kopan-zayif-saclarinizi-guclendirin/

Cevapla

https://hizliresim.com/6DDXlv

Bunları kullandım igora

Cevapla

Anlıyorum Tuğba Hanım. Şu anda saçlarınız boya tutmuyor direk açılıyor. saç pigmentasyonu, kızıllığı alması gerekirdi. saçlarınız biraz dinlensin sadece saçlarınızı güçlendirmeye bakın. Sonrasında igora 6.2 (İgora küllü koyu kumral ) ve %20 0.22 ile tekrar saçlarınızı boyayın. İstediğiniz küllü kumral saç rengine ulaşacaksınız.

Cevapla

Anldm kestim uçlarından şuan nekadar zaman sonra boyarsam saça renk girer.6.2 ve 0.22 boyadanmı kullanıcam oksidan olmucakmı sadece bu ikisimi bide bu ölçüleri yani %22 nasıl ayarlıcam.loreal profesyonel absolut repair şampuan kullanıyorum ve sizin dediğiniz olaplex kreminde alırsam bu lastik gibi kopmalar geçermi saçımı kaybedicem resmen elimde kalıyor ???

Cevapla

Geçmiş olsun Tuğba Hanım Olaplex 5 fiyatı 150 tl haftada 2 gün kullanman yeterli. ‘ aylık kullanımda saçlarındaki etkisini göreceksin. Bu kremi kullandıktan sonra saçlarını açsan da banamısın demez. Oksidan ile saç boyasını kıvama getir ama tamamını kullanma. Kullanacaksan da en düşük vol’ümlüsünü kullan. 0.22’den az miktarda kullanman yeterli olu. 6.2 istediğin saç rengini sana verecektir. Sevgiler.

Cevapla

Bunu 1 hafta sonra yapsam tutar mı bide bunu yaptıktan sonra bidaha oturması için yine aynı şekildemi boyamalıyım.20 lik oksidan olur sanırım yarım oksidan kullandım diyelim boyadamı aynı miktarda olmalı yoksa boyanın hepsinimi katmalıyım

Cevapla

Önemli olan Kıvamı Tuğba Oksidanı kıvam alsın diye kullanıyoruz saçına rahat sürebilesin diye zaten saçını açma gibi bir derdimiz yok o nedenle elle kontrol edebilirsin. Oksidan ne kadar az olursa o kadar iyi olur. Buna kendin kıvamına bakarak karar vermelisin.
Süre soruna gelince. Saçların toparlandığını hissettiğin zaman boya işlemini gerçekleştirebilirsin.

Cevapla

Çok tşkederim Sizden almam münkünmü saç kremini nakit olarak

Cevapla

Ben satışını yapmıyorum, Ben de sizin gibi kullanıcıyım sadece. Ama internetten satılıyor.

Cevapla

Naz hnm seçeneklerde 6.12 koyu kumral diye geçiyor doğrumu 6.2 yok seçeneklerde yanlış bişey yapmak istemiyorum

Cevapla

Selamlar Tuğba hanım, 6.2 evet.

Cevapla

6.2 yoktu seçeneklerde 6.1 almışım koyu küllü kumral diye geçiyor değiştirmeliyim ozmn

Cevapla

6.1 alın o zaman Tuğba hanım sorun değil. İgora’nın bazı boyalarını bulmak zor gerçekten.

Cevapla

https://hizliresim.com/P727z5
https://hizliresim.com/7BWBZY
Saçım 6.1 numarayla böyle oldu Naz hnm bi tık koyu gibi ama eski lastik gibi kopmalar yok dediğinz Kremi kullandım ve maskeler yapıp bunu denedim bundan sonra tam oturması için nasıl bir yol izlemem gerek boyamak istersem tekrar hangi renge boyamalıyım ne yapmalıyım birde pigment yüklemesi öneririrmisnz nasıl olur

Cevapla

Merhaba Tuğba doğru yolda ilerliyorsun. Eğer saçlarım çok hızlı toparlansın istiyorsan Keratin yüklemesi yapabilirsin. Bu konuda anlattım. Ürün başarılı bir ürün.
https://www.bakimlikadin.net/2019/07/29/rehber-evde-keratin-yuklemesi-ve-bakimi/

Bunun haricinde Olaplex 5 saç kremi zaten saçlarını hızla toparlayacaktır. Hala bakır yerlerin olması saçlarının kestane rengi olduğunu düşündürüyor bende. Ama eskiden kalma boya da olabilir.
Şimdilik hiç bir şey yapma. 2-3 hafta sonra tekrar yazışalım 🙂

Cevapla

Tşkederim Naz hnm?saçlarıma maske yapark ve sizin önerdiğiniz krem sayesinde toparlanacak şuan bitık koyu saçım
https://hizliresim.com/an8RoQ

Gerçek saç rengim bu bunu bulabildim sadece 3hafta sora tekrar yazıcam ozmn duruma göre hangi renge boyamalıyım merak ediyorum ?

Cevapla

Tuğra Hanım merhabalar; Doğal saçınız aşık küllü kumral. Güzel bir renk. Sevgiler görüşmek üzere.

Cevapla

Mhbr naz hnm saçımı şuan hangi renge boyamalıyım ?
https://eksiup.com/p/gp116382feon
https://eksiup.com/p/95132759ckj9

Cevapla

Tuğba hanım merhaba tatilde olduğum için uzak kaldım konuya. Yukarıda hangi boyaları kullanman gerektiğini yazmıştım aslında.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et