Tüm Saç Renkleri

Eda Nur Hancı Saç Rengi ve Modelleri

Çok Güzel hareketlerin bir başka oyuncusu olan 23 Ocak 1996 Doğumlu Eda Nur Hancı’nun son derece başarılı bir tiyatro oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Uzun boylu beyaz tenli notr cilt alt tonlu olan Eda Nur güzel fiziği ve doğal güzelliği ile dikkat çekiyor.

Doğal saç Koyu küllü kumral Olan Eda bazen saç rengini daha sıcak tonlarda ışıltılar katarak karamel tonlarında kullanmayı tercih ediyor.

eda nur hancı saç rengi ve modelleri 1

Saç kesimi olarak diğer pek çok kadın uzun saç kesimini tercih eden Eda’nın göğüslerine kadar uzan ince telli ama sık saçları son derece gür ve güzel görünüyor. Uzun boylu fiziği ile de dikkat çeken Eda’nın Makyaj tercihinin daha profesyonel olmasını önerebilirim. Zaten genellikle fotoğraflarında neredeyse hiç makyaj yok.

eda nur hancı saç rengi ve modelleri 2
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 3
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 4
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 5
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 6
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 7
eda nur hancı saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

44 yorum

Tekrar konşlm demiştinz ondan son halini atmak istedim ona göre bişey söylersinz diye naz hnm kızıllıklar gitsin istyrm Saçıma açık küllü kumral dedinz ama ona boyarsam çok açık olur diye düşünüyrm

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et