Tüm Saç Renkleri

Eda Baba Saç Rengi ve Modelleri

Eda Baba ses rengi ile özel bir yere konulması gereken bir şarkıcı. 1989 doğumlu Eda Mimar Sinan Üniversitesinde Sinema bölümünde okumuş ama öğrencilik yıllarından başlayarak kurduğu müzik grupları ile canlı performanslar ve özellikle cover şarkıları ile tanınmıştır. Sonrasında Kendi şarkıları ile albüm’de çıkaran Eda Farklı, daha çok bohem tarzında bir giyim tarzına sahiptir.

Genellikle kahkül bıraktığı uzun saç kesimlerini seven Eda’nın saçları uçlarda dalgalıdır. Kendi doğal saç rengini kullanan Eda Baba’nın saç rengi ise koyu Küllü kahverengidir.

eda baba saç rengi ve modelleri 1

Zaman zaman sahnede farklı saç stillerini de deneyen Edanın klasik olarak kullandığı önlerinde kahkül bıraktığı orta uzunlukta saçları tercih etmektedir.

eda baba saç rengi ve modelleri 2
eda baba saç rengi ve modelleri 3
eda baba saç rengi ve modelleri 4
eda baba saç rengi ve modelleri 5
eda baba saç rengi ve modelleri 6
eda baba saç rengi ve modelleri 7
eda baba saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et