implant
Tüm Saç Renkleri

Ebru Şallı Loves Koton Sport 2016

Koton 2015 ve 2016 koleksiyonları ile beni büyülemeye devam ediyor.  Geçen sene ve hatta önceki seneler koleksiyonlarını, tasarımlarını hiç ama hiç beğenmezdim. Bu sene adeta bir kaç level atladı koton diyebilirm 2015-2015 sonbahar kış koleksiyonu olsun ,  Oley by Koton 2015-16 sonbahar kış olsun iki koleksiyon da harika.  Ayrıca Koton ünlü moda tasarımcıları ( Dilek Hanif 2015 ) ile çalışmaya ve yeni marka yüzleri ile koleksiyonlarını çeşitlendirmeye devam ediyor. İşte 2016 yeni spor koleksiyondan Ebru Şallı Loves koleksiyonu.  Bu koleksiyondaki ürünleri de  Koton mağazalarında satın alabilirsiniz.  koton.comebru-koton-sport-1 ebru-koton-sport-2 ebru-koton-sport-3 ebru-koton-sport-4

ebru-koton-sport-5 ebru-koton-sport-6
ebru-koton-sport-7 ebru-koton-sport-8 ebru-koton-sport-9 ebru-koton-sport-10 ebru-koton-sport-11

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et