implant
Tüm Saç Renkleri

Düz topuz modelleri

Saçları düzleştirilerek yapılan düz topuz modelleri özellikle düz saçı seven hanımların en büyük tercihlerinden biri. Bu topuzların en büyük özelliği saçta dalga olmaması, özel saç dizaynlarının topuzda gösterilmesi. Saçlarınız düzse siz de kendi düz topuz modelinizi kendiniz yapabilirsiniz.

 

daginik-topuz-kizsalsorunlar duz-sac-topuz-modelleri-1 duz-topuz duz-topuz-sac-modelleri-10

düşük topuz saç modeli düz-sade-topuz-modeli
Gelin-Saci-Modeli Gelin Saçı Duz Topuz 2013 Gelin-Saç-Modelleri-2 hairstyle-updo-malin-ackerman-3-de images (1) images
toplu-saç-modelleri topuz-modeller-1_5 topuz-modelleri Topuz Saç Renk kumral 2013 topuz-sac-modelleri-3 topuz-sac-modelleri-7 27 2013un-en-yeni-topuz-modeli-4

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et