Tüm Saç Renkleri

Düşük Çenesi ve Tavşan Dişleri ile: Zeynep Dizdar

Zeynep Dizdar’ı sanıyorum hepimiz Vazgeç Gönül şarkısı ile tanıyoruz. Özellikle 70 ve 80’lilerin daha çok hatırlayacağı bu şarkı bir zamanların en hit parçasıydı şarkının sözü ve müziği Ümit Sayın‘a, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu‘na aittir.

Klibinde Zeynep Dizdar son derece güzel bir kadın olarak görünüyordu tabii o zamanlar 25 yaşında olan dizdar’ın o zamanlar bu şekilde tavşan dişleri de yoktu. Geçirdiği yüz gerdirme ameliyatı, Göz kapağı estetiği, burun estetikleri ile yüzündeki estetik biçimi kaybettiğini düşündüğüm Zeynep Dizdar biraz da Sertap Erener’i anımsatmıyor değil bu diş yapısı ile.

düşük çenesi ve tavşan dişleri ile: zeynep dizdar 1

Gençlik yıllarında koyu – kahverengi saç renklerini tercih eden Zeynep Dizdar ilerleyen yaşlarda karamel – Sarı tonlarda saç renklerini kullanmayı daha çok seviyor. Ten rengi beyaz olan ve cilt alt tonu soğuk olan Zeynep aslında doğru bir tercihle daha sıcak saç renklerini tercih ediyor.

düşük çenesi ve tavşan dişleri ile: zeynep dizdar 2
düşük çenesi ve tavşan dişleri ile: zeynep dizdar 3
düşük çenesi ve tavşan dişleri ile: zeynep dizdar 4
düşük çenesi ve tavşan dişleri ile: zeynep dizdar 5
düşük çenesi ve tavşan dişleri ile: zeynep dizdar 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et