Tüm Saç Renkleri

Dünyanın En Ünlü 5 Büyük Beden Modeli

Genellikle modeller insanlar tarafından daha çok zayıf ve ince bedenli olarak bilinmektedir. Fakat bunun aksine büyük bedenli modeller de vardır. Belki tanınırlıkları ince bedenli modeller kadar değildir. O halde gelin dünyanın en ünlü ve bilinen 5 büyük beden modelini daha yakından tanıyalım.

Candice Huffine

Candice Huffine, büyük beden modeller arasında belki de en çok tanınanı. Gerek fiziki yapısı olsun gerekse güzelliği ile olsun dikkat çeken Candice Huffine, Elle dergisinin kapağına da çıkmayı başararak ününe ün katmış büyük beden modellerdendir.

Ashley Graham

Ashley Graham, moda dergilerinin kapaklarında sık sık görebildiğimiz Amerikalı büyük beden modellerden birisidir. Sports Illustrated adlı spor dergisine kapak olan ilk büyük beden model olma özelliğine de sahiptir.

Fluvia Lacerda

dünyanın en ünlü 5 büyük beden modeli 3

Fluvia Lacerda, Brezilyalı en meşhur büyük beden modelidir. Bu ünü ona birçok büyük ve tanınmış markalar için modellik yapma imkanı sağlamıştır.

Jessica Leahy

Jessica Leahy, Avustralyalı büyük beden modelidir. Onu modellik sahnesine iten en büyük özelliği insanların kendi bedenleri ile barışık olması gerektiğine inanmasıdır.

dünyanın en ünlü 5 büyük beden modeli 4
@jessicavanderleahy

Anita Marshall

Anita Marshall, sosyal medyanın gücünü kendi imkanları ile kullanarak günümüzde en ünlü büyük beden modellerinden biri olmayı başarmıştır.

8 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et