Tüm Saç Renkleri

Dünyanın en iyi Çantaları ModaCruz’da Hem de 2.El

Kadınlar şimdi Türkiye’de eksikliği uzun yıllardır hissedilen bir moda web sitesinden bahsetmek istiyorum: ModaCruz

ModaCruz Nedir?

Aslında biz kadınlar için alışveriş harcamalarını makul seviyeye çeken bir platform ModaCruz.  Artık kullanmadığımız kıyafetlerimizi, aksesuar, ayakkabı, çanta, kolye, takı hatta mücevherlerimizi değerlendirebileceğimiz 2. el moda ürünlerinin güvenilir bir platformda en uygun fiyatlara satışını sağlayan bir web sitesi.

Böyle bir web sitesini aslında Türk kadınları yıllardır bekliyordu bir kaç tane deneme projesi yayınlanmış olsa’da gerekli altyapıyı, güven ortamı ve kitle yakalanamadı ve dolayısı ile başarısız projeler olarak kaldılar. Ancak ModaCruz web sitesine baktığımızda dünyanın en ünlü en pahalı markalarının orjinal ürünlerini daha önce müşterisi oldukları yani gerçek kullanıcıları satıyor ve daha uygun fiyata tekrar el değiştirilen ürünler değerlendirilmiş oluyor.

ModaCruz’da kazanan daima kadınlar.  

Satıcılar için: Çok değerli ve artık kullanmadığınız ve atmaya da kıyamadığınız onlarca ürün mü var? Neden bunları nakit paraya çevirmeyelim ki? Gardropunuzda yıllarca  yer işgal edeceğine neden bu güzel ürün bir başka kadını mutlu etmesin ki? Böylece zamanında onca para verdiğiniz bu değerli aksesuarı satabilir ve bunu nakit paraya dönüştürebilirsiniz ve böylece yeni alışverişlerinize nakit kaynak yaratmış olursunuz.

Alıcıcılar için: Uygun fiyata dünyanın en iyi markalarını en güzel en kaliteli ürünlerini piyasa fiyatının kat ve kat altında fiyatlara güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

MadaCruz Nasıl Çalışır?

ModaCruz tamamen güvenli bir ticaret platformudur. Gerçek ve güvenilir ve onaylanmış üyelerden oluşmaktadır. Üyeler isterlerse hem satış yapabilir hem de beğendikleri ürünü alabilirler. Ürün alıcı’ya ulaştıktan sonra onaylanması durumunda satıcının hesabına gelir şayet ürün hakkında şüpheleriniz varsa size ulaştıktan sonra ürünü iade edebilirsiniz. Böylece her iki tarafta güvenilir bir şekilde takas yapabilir.

MadaCruz’da hangi markalar var?

ModaCruz’da dünyanın en iyi en kaliteli en pahalı ve tamamen orjinal markalarını bulabilirsiniz.  Mesela bakımlı Kadında da sıkça koleksiyonlarını yayınladığımız Louis Vuitton kol çantası   ya da yine dünyanın en tanınmış moda markalarından Burberry’nin  Burberry kol çantası burada çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Peki hangi ürün kategorileri var gelin birlikte bakalım. 

ModaCruz’da doğal olarak en çok talep gören moda ürünleri çantalar. Çünkü hem 2. el kullanılması çok daha rahat ve uygun hem de çantaları belli bir müddet sonra değiştirmek biz kadınlar için artık bir alışkanlık. Bununla birlikte yine takı ve aksesuarlar da oldukça çok değişimi yapılan ürünlerin başında geliyor. Sonrasında ayakkabılar’da en çok talep ve ilgi gören ürünlerin başında geliyor. Zira moda dünyasında çok farklı ayakkabı tasarımları çok farklı fiyatlara bulunuyor ve biz kadınlar genelde ayakkabıları kombinlerimize göre giyeriz. Ayrıca ağrı yapan yada ayağımıza vuran ayakkabıları sadece bir iki kere giyip sattığımız çok oluyor o nedenle hem çok kaliteli hemde uygun fiyata ayakkabı bulmak mümkün. Giyim takası da sıklıkla yapılan ürünler arasında. En çok mont, kaban, palto gibi ürünler tercih ediliyor.

 

 

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et