Tüm Saç Renkleri

Düğün Salon Tasarımları

geçmiş yıllarda daha çok düğün salonlarında yapılan evlilikler günümüzde pek fazla tercih edilmemekte. Tabi ki bunda evleneceğin şehir de çok önemli. Şayet düğününüzü salonda yapacak iseniz Türkiye deki orta düzeyde salonların atmosferinden pek fazla bir şey beklemeyin. Klasik düğün salonlarında olduğu gibi bir pist, gelin ve damat için bir masa ve davetliler için diğer masalar haricinde dekora renk katacak bir şeyler bulmanız pek mümkün değil.

Ancak Düğün için 20 bin tl’den fazla bütçe ayırdı iseniniz bütçe ile doğru orantılı çok farklı düğün salonu bulmak özellikle İstanbul için mümkün.
7g_52b162c45d480

1357770822

decoration3282

dugun_salonu_858_5284ac360626d

embassy

toronto-banquet-halls

wedding_venue
dugun-salon-tasarimlari dugun-salon-tasarimlari1 dugun-salon-tasarimlari2 dugun-salon-tasarimlari3 wedding hall

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et