Tüm Saç Renkleri

Düğün konfetileri

Geleneksel Türk düğünlerinde pek rastlamadığımız konfeti, düğün ve damadın yürümesi artık salon ve özellikle kır düğünlerinde gelin ve damadın yürümesi sırasında bizim düğünlerimizde de sıkça kullanılmaya başlandı. Bu şekilde çekilen fotoğraflar ve görüntüler gelecekte hatırlandığında oldukça hoş olmakta. İşte sizin için hazırladığımız farklı görüntüler.dugun_konfeti_1dugun_konfeti_2dugun_konfeti_3akil bennett | houston wedding & portrait photographer

dugun_konfeti_5dugun_konfeti_6
dugun_konfeti_7

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et