Tüm Saç Renkleri

Dolce and Gabbana Güneş Gözlüğü Modelleri

Kuruluş tarihne baktığımızda henüz çok yeni gibi duran markanın başarıları ise ortadadır. 2019 Güneş gözlüğü modellerine baktığımıza 2-3 sene önceki modellerinin Türkiye’de satıldığını görüyoruz. Fiyatlarının 750 ile 1200 tl arasında değiştiği bu modellerde aşağıda göreceğiniz güneş gözlükleri ise 2019 yılının en çok beğenilen modelleri.

Yine dünyanın en çok tanınan moda markalarından birisi olan D&G ile ilgili bu sefer Güneş gözlükleri modellerini sizlere tanıtmak istiyorum.

dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 1
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 2
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 3

Gerçekten çok güzel güneş gözlüğü modelleri olan Dolce & Gabbana’nın özellikle kadınlar için son derece feminen, farklı tarzlarda ilgi çekici büyük çerçeveli güneş gözlükleri olduğunu söyleyebiliriz.

dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 4
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 5

D&G şeklindeki marka çıkartmalarını her yerde görebileceğiniz marka tutkunlarının özellikle marka amblemi olan gözlük, çanta, ayakkabı gibi ürünlerini satın almak için yarıştığı ve dünyada en çok sahtesi yapılan markalardan birisi Dolce and Gabbana. Yine bir italyan markası’nın 1985 yılında İtalyan tasarımcılar Domenico Dolce and Stefano Gabbana tarafından kurulmuştur.

dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 6
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 7
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 8
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 9
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 10
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 11

Instagram’da daha fazla bu markaya ait güneş gözlüğü modellerini incelemek isterseniz markanın etiket Hashtag sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. #dolcegabbanasunglasses

dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 12
dolce and gabbana güneş gözlüğü modelleri 13

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et