Tüm Saç Renkleri

Doğru Kaş Şekli Nasıl Belirlenir?

Doğru ifadeyi sağlamak için olmazsa olmazımız kaşlar. Bazıları ince sever,bazıları kalın; kimi kavisli,kimi düz…Peki sizin yüzünüz için doğru kaş şekli hangisi? Bunu belirlemek için bir kalem ve bir ayna yeterli olacaktır. İlk olarak kalemin bir ucunu burun kanadınızın başlama noktasına koyarak düz bir şekilde tutuyorsunuz.Bu nokta kaşınızın başlama noktası olmalı.Eğer o noktada boşluklar varsa bunu bir kaş kalemi ile doldurabilir veya fazlalık varsa alabilirsiniz.İkinci olarak  kalemi yine burun kanadınızın başlama noktasına koyun ve kalemi kaşınıza çapraz olarak şakağınıza doğru götürün bu da kaşınızın bitiş noktası olmalıdır.Daha sonra kaşlarınızın etrafında ki fazlalıkları kaşınızın doğal şeklini bozmayacak şekilde alın ve kaşlarınızı kalem yardımıyla gölgelendirdikten sonra yukarıya doğru tarayın.İşte ideal kaş şekliniz…

636f26a2352f6206ca5fd85d2ca96f21

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Özellikle Moda Trendleri - Kombinler ve Stil önerileri konusunda Türkiye'nin önce gelen editörlerinden olan Çizem Hanım, Güzellik ve Kadın üzerine yazıları ile de sitemize değer katmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et