Tüm Saç Renkleri

DOĞAL ÜRÜNLERLE DİŞ SAĞLIĞI

dudak_kpakDiş yüzeyinde kendine bir yaşam alanı kuran plakları ve bakterileri ortadan kaldırmaya ve diş eti hastalıklarına karşı savaşmaya yardım eden doğal diş macunu ağız sağlığı için son derece önemlidir. Çoğu diş macunun içinde diş minerallerini güçlendiren ve diş çürümesi ile mücadele eden materyaller bulunur.

Diş macunu seçerken yapmanız gereken ilk iş aldığınız ya da alacağınız ürünün güvenli, doğal ve vaat ettiklerini yerine getirdiğinden emin olmaktadır. Mesela diş macununuzun flüorür içerip içermediğini kontrol edin. Doğal diş macunu olup olmadığın kontrol edin. Bireysel ağız sağlığınız neyi gerektiriyorsa ona göre bir diş macunu vardır. Eğer hassas dişlere sahipseniz, içerisinde potasyum nitrat stronsiyum klorür bulunduran doğa ürünleri tercih edin.

Hassas dişlere ya da tartar gibi problemlere sahipseniz kurumlarca onaylı diş macunlarını kullanın ya da tavsiye almak için diş doktorunuza danışın. Ama en iyisi hem beyazlatmak için hem bir hastalık yapmayan https://www.dogaevinizde.com/dogal-dis-macunlari bu sitedeki macunları kullanın. Hem doğal hem de dişlerinize ya da diş etinize bir zarar vermemektedir.

4 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et