Tüm Saç Renkleri

Doğal Saç Rengini Açmak İçin Açıcı Förmülü

blonde-ombre-1

Dekolore (yani saçlarınızı açmak için açıcı ) Formülü :

Doğal saç renkleriniz daha önce hiç boyanmadı ise bu yöntemle saçlarınızı açabilirsiniz. Formül olarak aşağıdaki formulü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünleri satın alırken kaliteli ürünler kullanmaya dikkat ederseniz saçlarınızın yanmasını ve yıpranmasını önleyebilirsiniz. Korkulacak bir şey yok. Saçlarınızı çok fazla süreli bu uygulamada tutmazsanız ve sürekli uygulamazsanız saçlarınıza birşey olmaz.

Tarif :

  • 20 gram perhidrol (Oksijenli su   Eczaneden alabilirsiniz )
  • 40 gram ılık saf su (eczanelerin hepsinde var)
  • 40 gram şampuan
  • 1 kaşık oryal ( Toz açıcı ). İnternette satılıyor.

Bu karışımı kullanılarak 100 gramlık 20 volümlük bir dekolore ( açıcı) formülü hazırlayabilirsiniz.bu karışım doğal şaçı 2 – 3 ton.bir kaç kez boyanmış ve akmış saçı da 1 – 2 ton açar.  5  dk kadar saçlarınızda bekletin, daha iyi sonuç alabilmek için saçlarınızın rengini kontrol edebilirsiniz.

Bu formülü saç derisine değmeyecek şekilde sürmelisiniz.  Nasıl uygulamanız gerektiğini bir başka konuda anlattım.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et