Tüm Saç Renkleri

Doğal Güzelliğin İpek Kirpiklerle Buluşması

doğal güzelliğin i̇pek kirpiklerle buluşması 1Kadınlar bu dünyadaki en narin ve görselliği en güçlü canlılardır. Her bayan akla kazılan bir simaya, güzelliğe sahip olmak ister. Fakat hemen hemen dünyadaki bütün kadınların beğenmediği bir bölgesi bulunmaktadır. Özellikle kusursuz farklılıktaki gözlerinizin rengini hatta büyüklüğünü ortaya çıkarmanın da kirpiklerden geçtiğini söylememize gerek yok sanırım. Eğer sizde kirpiklerinizden memnun değilseniz ya da gözlerinizin güzelliğinin daha çok ön planda olmasını istiyorsanız kesinlikle hizmetimizden yararlanmalısınız.

 

 İPEK KİRPİK NEDEN YAPTIRMALIYIM?

 

Günümüzde doğallığın güzellikle bağdaştığını bilen her bayan ipek kirpiklerle özgünlüğünü dışa vurur. Sizlerde ipek kirpik fiyatları kataloğumuzu inceleyebilir bu konu hakkında bizimle en kısa sürede iletişim kurabilirsiniz. Çünkü ipek kirpikler sayesinde cansız ve mat görünen kirpiklerinize veda edecek unutulmaz bakışlara sahip olacaksınız. Çoğu kişi gözlerinin değerini fark etmemektedir. Bu da cansız kirpiklerin gözleri gölgede bırakarak sönük bakışlara sahip olmasından dolayı oluşmaktadır. Fakat ipeksi, canlı, iri kirpiklere sahip olarak sizlerde en çekici yönünüz olan bakışlarınızı kirpiklerinizle unutulmaz bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

 

 İPEK KİRPİK ÇEŞİTLERİ VE İŞLEMLERİ

 

İpek kirpik denilince genelde akla bir tek kirpik şekli gelmektedir. Bunun yanı sıra ipek kirpikler kendi içinde 3 ayrı çeşide ayrılmaktadırlar. Bunlar; tekli, mink ve 3D olarak farklılık göstermektedirler. Her bir kirpik seçeneği farklı yüz seçeneklerine göre değişkenlik kazanmaktadır. Üstelik bu işlem sadece bir buçuk saat içerisinde gerçekleşmektedir. Fakat operasyonun gerçekleştirildiği alan oldukça sterilize ve temiz olmak zorundadır. Aksi takdirde işlem sırasında mikrop kapmanız oldukça ansızdır. Bu da merdiven altı yerlerde ya da profesyonel olmayan alanlarda kesinlikle yapmamanız gerektiğini göstermektedir. Sizlerde en uygun ipek kirpik fiyatları seçeneklerimizden yararlanmalısınız.

 

 İŞLEM ÖNCESİ VE SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Operasyon öncesi yüzünüzü temiz ve pürüzsüz bir hale getirip makyaj kalıntılarının giderilmesini sağlıyoruz. Daha sonra temiz bir alanda yaklaşık bir buçuk saat içerisinde işlem gerçekleştirilir. Bu işlemde en önemli püf nokta ipek kirpiklerin orantılı bir yapışkanla dikkatli bir şekilde yapıştırılmasıdır. Gerçekleştirilen işlemden sonra 1-2 gün hiçbir şekilde suyla temas ettirilmemeli. Ayrıca kirpikler iyice oturana kadar göz makyajından kaçınmalısınız aksi takdirde kirpiklerin kayması ya da işlemin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmediğini göreceksiniz. En güzel sonuç sizi işlemden sonraki 2. Günde beklemektedir.

 

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et