Tüm Saç Renkleri

Doğal Görünen Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Saçlarda ve makyajda doğallık ön planda makyaj trendlerinde gözlerin öne çıktığını biliyoruz dumanlı veya eyeliner uygulanarak öne çıkarılan gözlerde de doğal görünüm yakalamak mümkün.Öncelikle makyajın olmazsa olmazı kapatıcı göz çevresine uygulandıktan sonra. Eyeliner veya göz kalemi üst kirpik çizgisine çekilir.Ardından bolca rimel sürülür ve alt kirpik çizgisi de hafifçe göz kalemi ya da koyu renk far ile ince uçlu far fırçası ile uygulanır ancak mümkün olduğunca az uygulayın(hiç uygulamamanızı öneririm) Göz içlerine asla göz kalemi sürmeyiniz bu gözlerinizi daha küçük gösteririr ve doğal görünümü yok eder.İsteğe göre toprak tonlarında far da uygulayalirsiniz.

 

 

277393658267875299_3w72k9cf_c

 

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et