Tüm Saç Renkleri

Doğal French Nasıl Yapılır?

Doğal french özellikle de oje sürmenin yasak olduğu okul ve kuruluşlardaki bayanların bakımlı ellere sahip olması isteği ile ortaya çıkmış bir bakımdır. Beyaz oje ile oldukça güzel duran eller şimdi de toprak tonları ile hem doğan görünümünü bozmuyor hem de bakımından geri kalmıyor. Peki ama nasıl yapılıyor dediğinizi duyar gibiyim. İşte yapılışı.

 

İlk iş flormar 344 numaralı ojeyi tek kat tırnağa uyguluyoruz. İyice kuruduğundan emin olduktan sonra ise sıra her zaman french yaptığımız gibi flormar 319 numaralı ojeyi tek kat sürmekte. Bu uç kısımda kuruduysa yeniden flormar 344 numaralı oje ile tüm tırnak ojeleniyor ve işte sonuç!

Adsız

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et