implant
Tüm Saç Renkleri

Diz Üstü Çizmeler

Diz üstü çizmeler özellikle genç kızlar arasında oldukça yaygınlaştı. Farklı renkler özellikle canlı parlak renkler, bağcıklar, daha sevimli ve daha giyilebilir bir tarz yarattı. Siyah derinin ise göz alıcılığı çekicili ve baskınlığı yadsınamaz. Sizlere farklı tarzlarda özellikle bahar ve kış aylarında giyebileceğiniz, suet, nubuk, deri, kadife farklı diz üstü çizme tarzları ve ürünleri derlemeye çalıştım. beğendiğiniz ürünü yorum olarak sorarsanız nerede satıldığını araştırabilirim.corap-cizme102 corap-cizme103 corap-cizme104 corap-cizme105

corap-cizme106 corap-cizme107
corap-cizme108 corap-cizme109 corap-cizme110 corap-cizme111 corap-cizme115 corap-cizme116
corap-cizme117 corap-cizme118 corap-cizme119 corap-cizme120

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

1 ve 3 numara harika acaba nerede satılıyor?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et