Tüm Saç Renkleri

Diy: Zarf Çanta Yapımı

Bu sezon çanta modellerinde özellikle clutch yani el çantaları son derece ön plana çıkıyor. Zarf çantalarda bu modeller arasında. Evde basit yöntemlerle zarf çanta yapmaya ne dersiniz.?

Görsellerde gösterildiği üzere gerekli olan malzemeler renkli hasır kumaş, makas, iğne iplik, yapıştırıcı ve renkli bant..

Zarf şeklini verdiğiniz çantayı kenarlardan dikiyoruz ve çanta kenarlarına siyah ya da farklı renkte bant ile kaplıyoruz. Çantanın kapanıp açılan bölümüne çıt çıt ya da toka ile tutturabilirsiniz.

celineinspiredclutch_ celineinspiredclutch_3 (1) zcelineinspiredclutch_2

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et